• Sleva

Kvalitní materiály

Nerezová ocel

Tělo i pásek z nerezové oceli dodávají hodinkám luxusní vzhled a v kombinaci s kvalitním těsněním je chrání před vodou až do tlaku 3 barů (30 metrů). Navíc zajišťuje vysokou odolnost a životnost. 

Tvrzené sklo HARDLEX

HARDLEX je speciální materiál skládající se z vrstvy křemíkového skla a vrstvy safíru, který zajišťuje dostatečnou tvrdost a odolnost sklíčka hodinek při zachování příznivé ceny. 

Praktická výbava

Chronograf (stopky)

Hodinky BENYAR Chronograph jsou vybaveny systémem pro měření krátkých časových úseků v rozsahu od sekundy do jedné hodiny. K tomu slouží dva ciferníky, jeden pro měření sekund a druhý pro měření minut. K ovládání slouží dvě tlačítka, jedno pro spuštění a zastavení měření, a druhé pro reset.

Luminiscenční ručičky

Příjemnou funkcionalitou je také hodinová a minutová ručička s luminiscenční vrstvou, takže pokud se v noci budete chtít podívat na čas, nemusíte hledat jiný zdroj světla.

Datumovka

V neposlední řadě hodinky zobrazují také aktuální den v měsíci ve stylovém okénku u 3 hodiny ciferníku. Jediným pohledem na hodinky tak zjistíte, kolikátého dnes je.

BENYAR Chronograph 2 stříbrno-modré

1 999,00 Kč
999,00 Kč Ušetříte 50%
Bez DPH (nejsme plátci DPH)

Luxusní pánské hodinky z kvalitních materiálů za velmi příznivou cenu. To jsou hodinky BENYAR Chronograph 2.

Elegantní kombinace nerezové oceli a otřesuvzdorného strojku Quartz ukrytého ve vodotěsném pouzdře s vámi udrží krok v každé situaci. 

Přítomnost plnohodnotného chronografu (stopek) či luminiscenční ručičky a zobrazení dne v měsíci navíc uspokojí i náročnější uživatele. 

Počet
Poslední kus skladem

  • Záruka 24 měsíců Záruka 24 měsíců
  • Doprava ZDARMA Doprava ZDARMA
  • 14 dnů na vrácení 14 dnů na vrácení
  • Dárky ke každé objednávce Dárky ke každé objednávce
BY-5104M-SSNS
1 Položka

Parametry

Materiál těla
nerezová ocel
Průměr těla
43 mm
Tloušťka těla
15 mm
Strojek
Quartz
Materiál pásku
nerezová ocel
Délka pásku
23 cm
Šířka pásku
22 mm
Vodotěsnost
30 m
Otřesuvzdorné
ano

Ke stažení

Manuál BY-5104M

Ke stažení (390.46k)